Przez cały rok: w czasie wakacji, ferii zimowych, przerw świątecznych, sylwestra, długich weekendów; oczekuje na Państwa 120 miejsc noclegowych w pokojach 2 - 3 - 4 osobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje posiadaja łazienki.

 

W trosce o zapewnienie Państwu miłego wypoczynku w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów przygotowaliśmy klimatyzowaną salę konferencyjną, ładne pokoje z łazienkami oraz "studia rodzinne" składające się z dwóch sypialni i łazienki.

 

Dla Państwa wygody stworzyliśmy na miejscu centrum gastronomiczne, które zapewnia regularne i smaczne posiłki.

 

Popołudnia i wieczory można spędzać w przytulnej atmosferze naszej kawiarni; przy stole bilardowym z przyjaciółmi, na sali TV lub jednym z wielu dostępnych miejsc na terenie ośrodka. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę do gry w tenisa stołowego oraz sale bilardową. Dla osób pragnących aktywnie spędzić swój wypoczynek proponujemy szczególne atrakcje, a po nich odpoczynek w saunie.

 

W upalne dni niezastąpionym okaże się basen dla dzieci, dla których przygotowaliśmy także  pokój oraz plac zabaw. Ufamy, że nasze starania pomogą Państwu w jak najlepszy i najefektowniejszy sposób spędzić czas. Staramy się w maksymalnym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

 

Życzymy Państwu udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.

 

Copyright © 2013 - BESKID Sp. z o.o. Piwniczna Zdrój

Designed & hosted by WDnet Agency

Liczba odwiedzin:

Ośrodek